Gastronomia

Poznaj smak regionalnych potraw.

W malowniczym otoczeniu przyrody, w samym sercu Mazur odnajdziecie Państwo pełne wyjątkowych smaków miejsce na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Wiartel- punkt gastronomiczny oferujący dania tradycyjnej kuchni mazurskiej.

Propozycje Szefa Kuchni to regionalne przysmaki przygotowane przy wykorzystaniu świeżych i dobrej jakości produktów spożywczych. Właśnie dlatego stawiamy w dużej mierze na sezonowe smaki, a bliskość lasu i położenie nad jeziorem Wiartel – Przylasek, zapewniają nam dostęp do wyjątkowych darów natury.

Posiłek w naszym lokalu gastronomicznym to prawdziwa podróż w głąb historii kulinarnej regionu. Kosztując potraw przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni i jego zespół, doznają Państwo wrażenia powrotu do smaków dzieciństwa.

Cennik usług gastronomicznych

Usługa Dorośli Dzieci do lat 10
Śniadanie 20 zł 15 zł
Pakiet –  Śniadanie + obiadokolacja 50 zł 37 zł
Obiad 27 zł 21 zł
Obiadokolacja 38 zł 29 zł
Kolacja 20 zł 15 zł

Ośrodek Wypoczynkowy Wiartel zaprasza do organizacji uroczystości rodzinnych, przyjęć okolicznościowych, imprez przy grillu. Każda z uroczystości może mieć oryginalną i specjalnie na tę okazję przygotowaną oprawę oraz menu – w pełni dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów jesteśmy w trakcie modernizacji całego zaplecza gastronomicznego, aby w niedługim czasie nasz lokal gastronomiczny mógł nosić miano Restauracji, w której będziemy oferować naszym Klientom regionalne mazurskie specjały.

Dodatkowo planujemy, aby przy restauracji powstał taras z widokiem na pobliskie jezioro Wiartel-Przylasek, umożliwiający naszym Klientom podziwianie przepięknego widoku podczas delektowania się proponowanymi przez naszego Szefa Kuchni specjałami.