Restauracja Wiartel

Poznaj smak regionalnej – mazurskiej kuchni.

Restauracja Wiartel jest położona w malowniczym otoczeniu przyrody, w samym sercu Mazur, w miejscu gdzie odnajdziecie Państwo pełne wyjątkowych smaków miejsce, na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Wiartel.

Restauracja Wiartel oferuje dania tradycyjnej kuchni mazurskiej opracowane przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, dzięki czemu odczucia smakowe nabierają nowego znaczenia.

Propozycje Szefa Kuchni to regionalne przysmaki przygotowane przy wykorzystaniu świeżych i dobrej jakości produktów spożywczych. Stawiamy w dużej mierze na sezonowe smaki, a bliskość lasu i położenie nad jeziorem Wiartel-Przylasek zapewniają nam dostęp do wyjątkowych darów natury.

Posiłek w naszej restauracji to prawdziwa podróż w głąb historii kulinarnej regionu.
Kosztując potraw przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni i jego zespół, doznają Państwo wrażenia powrotu do smaków dzieciństwa.

2

Cennik usług gastronomicznych

Śniadanie (od 8.30 do 10.00)
Obiadokolacja (od 17.00 do 19.00)
WYŻYWIENIE
Obiadokolacja – os. dorosła/dziecko do lat 10 55 zł/os. – 41 zł/os.

…czytaj więcej

…czytaj więcej

…czytaj więcej

Restauracja Wiartel zaprasza do organizacji uroczystości rodzinnych, przyjęć okolicznościowych: chrzcin, komunii, wesel oraz imprez przy grillu.

Każda z uroczystości może mieć oryginalną i specjalnie na tę okazję przygotowaną oprawę oraz menu – w pełni dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów jesteśmy w trakcie modernizacji całego zaplecza gastronomicznego, w którym będziemy nadal oferować naszym Klientom regionalne mazurskie specjały.

Dodatkowo zakończyliśmy prace inwestycyjne związane z wybudowaniem przy restauracji tarasu z widokiem na pobliskie jezioro Wiartel-Przylasek.

Taras umożliwi naszym Klientom podziwianie przepięknego widoku podczas delektowania się proponowanymi przez naszego Szefa Kuchni specjałami.