Plac zabaw

Ośrodek Wypoczynkowy Wiartel zaprasza na Mazury rodziny z dziećmi nie tylko do skorzystania z dobrodziejstw otaczającej przyrody, ale również do skorzystania z atrakcji naszego kolorowego placu zabaw. Nasz plac pełen jest przygód i umili pobyt wszystkim pociechom naszych Gości.

Sada się on z kilku skomponowanych modułów: huśtawek, dźwigu, bujaka i niesamowitego statku, w skład którego wchodzą: ścianka wspinaczkowa, tunele, siatki, drabinki i ślizgawki.

Wszystko w estetycznej formie, wykonane z najlepszych materiałów z atestem PN-EN 1176:2009. Bezpieczeństwo dzieci jest w interesie każdego z nas. Atestowane nawierzchnie o numerze rejestracyjnym 05.151.579 zapewniają bezpieczną zabawę.

Plac zabaw wykonany jest z tworzywa HDPE oraz konstrukcji stalowej, którego cechą jest bardzo wysoka wytrzymałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Okręt Octopus to idealna propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym. Znajdą one tutaj wiele atrakcji m.in.: ściankę wspinaczką, zjeżdżalnie, mostek i drabinki z lin.

Huśtawka bocianie gniazdo wykonana z profilów okrągłych zabezpieczonych tworzywem sztucznym. Siedzisko zabezpiecza milusińskiego odkrywcę przed upadkiem.

Dźwig to miejsce, gdzie wszyscy milusińscy z pomocą wyobraźni mogą spełnić marzenie o budowaniu. Nie ma tu miejsca na nudę. Kolory i jakość wykonania gwarantują wspaniałą zabawę.

Huśtawka stalowa podwójna wahadłowa to podstawowy element wyposażenia każdego placu zabaw. Daje ona dzieciom możliwość doznań tzw. wiatru we włosach.

Bujak sprężynowy Dingo jego największą zaletą jest fakt, że mogą z niego korzystać nawet najmłodsi użytkownicy placów zabaw. Ta wyjątkowo kolorowa zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Cieszy się on dużą popularnością wśród naszych pociech.

Dodatkowo nad brzegiem jeziora przygotowaliśmy dla najmłodszych 2 zestawy ruchomych piasków, które służą do kreatywnej zabawy dzieci z piaskiem. W zestawach znajdują się m.in. wciągarki i pieczątki do piasku.

Galeria: