Restauracja na Mazurach – przyjęcia okolicznościowe

Zapraszamy na niezapomniane i huczne przyjęcia okolicznościowe: jubileusze, urodziny, imieniny, bankiety oraz imprezy firmowe organizowane w Restauracji Wiartel. Oferujemy doskonałe warunki do spotkania w gronie bliskich znajomych i przyjaciół.

Z radością zorganizujemy dla Państwa uroczyste przyjęcie z każdej okazji, ponieważ zadowolenie naszych Gości jest najważniejsze. Postaramy się zadbać o to, aby Państwa rodzina i przyjaciele miło spędzili czas w naszym lokalu.

Lokalizacja restauracji w sercu Puszczy Piskiej nad malowniczym brzegiem jeziora Wiartel-Przylasek w otoczeniu uroczego, mazurskiego krajobrazu może dodatkowo uatrakcyjnić wizytę odwiedzających nas Gości.

Restauracja Wiartel to znakomita kuchnia połączona z polską gościnnością, dlatego wyróżnia się spośród innych. To powód, dla których warto odwiedzić to miejsce.

Proponujemy specjały kuchni regionalnej i polskiej, dopasowując je do różnych gustów.

W ofercie gastronomicznej naszej restauracji dużo miejsca poświęcamy świeżym produktom, dzięki temu wachlarz naszych dań jest bardzo szeroki. Korzystamy zawsze z doskonałej jakości składników i bazujemy na tradycyjnych recepturach. Dzięki nim zarówno smak, jak również aromat poszczególnych potraw przemawia do większości Klientów.

Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni, a Goście bawili się świetnie!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu
E-mail: gastronomia@wiartel.pl Tel.: + 48 87 424 01 00